infuze

Chceme-li zůstat zdraví, zvládnout nemoci a infekce bez větších potíží potřebujeme dobře fungující imunitní systém. Kvalitní imunita je základem pro eliminaci vlivů okolního prostředí na organismus, prevenci infekčních chorob, ale i vývoje kardiovaskulárních či onkologických onemocnění. Pro udržení zdraví je třeba zajistit optimální rovnováhu vnitřního prostředí vašeho těla. Zvýšíme tím odolnost vůči negativnímu vlivu současné doby, jako je stres, fyzické a psychické vyčerpání. Výrazně zvýšíme rezistenci proti nejrůznějším virovým i bakteriálním infekcím, civilizačním onemocněním a předčasnému stárnutí. V obdobích rekonvalescence po prodělaných onemocněních výrazně urychlíme proces uzdravení. S postupujícím věkem a vlivem externích faktorů klesá přirozená schopnost organizmu udržet vnitřní prostředí v optimálním stavu což má negativní vliv na imunitní systém. Efektivně a účinně pomoci tělu lze cestou aplikace farmakologicky účinných látek přímo do cévního řečiště formou infuzí či injekcí. Odpadají omezení daná zažívacím traktem a účinné látky jsou přítomny v oběhu v ideálních a účinných koncentracích.

Infuzní terapie je sestavena individuálně v souladu s nejnovějšími trendy a poznatky v oboru metabolické medicíny a je indikována našim lékařem.

 

Pro koho je terapie vhodná?

  • Prevence stárnutí, civilizačních chorob a negativního vlivu životního stylu
  • Účinná prevence a výrazné posílení imunitního systému 
  • Podpora regenerativních procesů po prodělaných onemocněních (COVID 19)
  • Prevence respiračních infekcí, cévních, revmatických i onkologických onemocnění
  • Podpora paměti a prevence neurodegenerativních onemocnění
  • Prevence pro lidi trpící únavou a sníženou schopností koncentrace, díky dlouhodobé psychické či fyzické zátěži
  • Řešení dlouhodobé a nárazové bolesti
  • Podpora sportovního výkonu

INFUZE VITAMÍNU C (7,5 g)

Silný antioxidant s pozitivními účinky na imunitní systém.

DETOXIKAČNÍ infuze

Infuze obsahující vysokou dávku vitamínu C, vitamíny ze skupiny B, kompozici minerálů a kovů a účinné antioxidanty.
Detoxikační infuze redukuje nejenom množství volných radikálů, ale i dalších metabolických produktů, které jsou ve většině případů jinak obtížně střebatelné. Velmi efektivně potlačuje problémy spojené s dlouhodobým stresem a přetížením. Obnovuje chuť na sex a zábavu, kompenzuje únavový syndrom či vyhoření. Má výrazný účinek na zlepšení kvality pleti.

MULTIVITAMÍNOVÁ infuze

Infuze obsahující vysokou dávku vitamínu C, komplex vitamínů skupiny B, minerály a přechodné kovy. Revitalizační multivitamínová infuze, která výrazně snižuje oxidativní stres, představuje optimální prevenci degenerativních a civilizačních onemocnění i stárnutí organizmu. Výrazně posiluje oslabenou imunitu a pomáhá lépe zvládat virové epidemie, onemocnění apod.

ANTIVIROVÁ imunostimulační infuze

Infuze obsahující vysokou dávku vitamínu C, komplex vitamínů skupiny B, minerály a modulátory imunity.
Unikátní kompozice podporující imunitu, která je podstatná nejen nejen v obraně před infekcemi. Zvládnete snáz průběh infekční onemocnění, detoxikaci organizmu a uděláte maximum pro prevenci onkologických onemocnění.

ELEKTROLYTOVÁ infuze

Infuze obsahující vysokou dávku vitamínu C a modulátory metabolismu kombinované s vysokými dávkami dalších vitamínů a minerálů.
Koktejl komponent s výrazným energizujícím účinkem. Doplňuje hladiny minerálů a vitamínů a díky modulátorům metabolismu výrazně zvyšuje vitalitu. Doplné chybějící energii, podpoří regenerační funkce organizmu a pomůže i před sportovním výkonem.

SOLUVIT N

Infuze obsahuje komplex vitamínů skupiny B, nezbytný pro správné fungování metabolismu.

CITICOLIN

podpora kognitivních funkcí, prevence neurodegenerativních onemocnění (Alzheimer, Parkinson a jiné).

GLUTATION

Pověstný „Masteroxidant“ látka, která se podílí na různých metabolických pochodech v organismu, má schopnost zneškodňovat volné radikály a výrazně podporuje hospodaření organismu s vitaminem C. Rozjasní vaši pleť.