Poradna psychomotorického vývoje kojenců a batolat

Zajímá vás, zda-li se Vaše dítě vyvíjí na svůj věk správně? Máte jakékoliv pochybnosti o správném či dostatečně rychlém fyzickém i psychickém vývoji svého dítěte a chcete se poradit s odborníkem? V rámci našeho centra jsme otevřeli poradnu, která je určena především dětem do jednoho roku, ale můžete se na nás obrátit i se staršími dětmi. K návštěvě nepotřebujete žádné doporučení. Hlavními tématy, které poradna řeší, je opožděný vývoj, asymetrie těla, odchylky v pohybu, úchopové dovednosti, pohyb v kyčlích, atp.

Naše zkušená fyzioterapeutka Lucie, která se této problematice věnuje více než 10 let Vám poradí, jak vhodně s miminkem manipulovat, jaké podněty mu nabízet, jaké využívat pomůcky a čeho se možná lépe vyvarovat. Poradí, jak děti lépe motivovat, jaké návyky rodičů upravit či změnit denní režim dítěte.

Pokud jako rodiče pozorujete na svém dítěti jakékoliv nesrovnalosti v pohybu, určitě je lepší přijít preventivně na konzultaci. V případě špatného pohybového vývoje hraje čas velkou roli, a čím dříve se potíže začnou řešit, tím úspěšněji a rychleji probíhá náprava. V mnohých případech stačí i jediná konzultace. V případě odhalení většího problému lze u nás na konzultaci navázat pravidelnou rehabilitační péčí.

Konzultace trvá 30 – 60minut, fyzioterapeut během této doby dítě pozoruje a konzultuje s rodiči denní režim dítěte, jeho návyky, případně vyhodnocuje i domácí videa se záznamy vývojových odchylek.

Kontaktujte nás

Adresa:

Centrum rehabilitace a integrované medicíny, a.s.
Hellichova 795
Poděbrady 290 01